Dying Light 2 zostało zapowiedziane na E3 2018. Zobacz pierwszy zwiastun

Dying Light 2
Dying Light 2

Dying Light 2 – sequel hitowej produkcji z otwartym światem, został dzisiaj zaprezentowany podczas konferencji Xbox E3 2018. Dying Light 2 wprowadzi szereg innowacji i nowatorska wizja postapokalipsy, która dostarczy graczom wszystko, czego oczekiwaliby po ulepszonej pod każdym względem kontynuacji uznanej serii.

Dying Light 2 trafi na PC, Xbox One i PlayStation 4. Grę napędza C-Engine – nowa generacja wewnętrznego narzędzia Techlandu – skrojona specjalnie do produkcji gier action-RPG i action-adventure rozgrywających się w otwartych światach.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. To bezlitosna i brutalna rzeczywistość w której zagrożeniem są nie tylko zarażeni, ale również nie mający zahamowań ludzie.

Czy szybkie myślenie, niebywałe umiejętności parkouru i niezłomna wola walki uratują Cię przed pochłaniającą świat ciemnością? Podejmuj moralnie skomplikowane decyzje, zobacz na własne oczy, jaki mają wpływ na transformację chylącego się ku upadkowi miasta. I zdecyduj o jego losie.

Zwiastun Dying Light 2

Gameplay Dying Light 2