Dying Light 2 – nowy zwiastun i data premiery!

Dying Light 2
Dying Light 2

Techland wraz ze swoją produkcją, czyli Dying Light 2, przebywa obecnie w Los Angeles na targach E3. Rodzima firma postanowiła przypomnieć o swojej obecności za sprawą nowego materiału promocyjnego. Ponadto ujawniono również datę premiery gry!

Okazuje się, że kontynuacja wydanego w 2015 roku Dying Light, zadebiutuje na rynku już wiosną przyszłego roku. Tytuł trafi na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Oprócz informacji o premierzy gry, Techland zaprezentował również nowy zwiastun. Twórcy po raz pierwszy postanowili przedstawić głównego bohatera swojej produkcji.

Aiden Caldwell jest zarażonym ocaleńcem. Protagonista może pochwalić się niezwykłymi umiejętnościami parkouru. Odznacza się również bezwzględnością w walce o przetrwanie, dzięki czemu świetnie radzi sobie w postapokaliptycznej rzeczywistości.

Materiał przypomina również, że akcja Dying Light 2 ma miejsce 15 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Ludzie walczą nie tylko ze sobą, ale również z zarażonymi, czającymi się w ciemnych budynkach i piwnicach, gdzie wyczekują nadejścia nocy.