Dying Light 2 na nowym i obszernym fragmencie rozgrywki!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Dying Light 2
Dying Light 2

Techland postanowił opublikować materiał wideo z gry Dying Light 2, który prezentowano na zamkniętym pokazie, podczas tegorocznych targów E3.

Przedstawiony gameplay pokazuje nam m.in. umiejętności parkourowe, jakimi dysponuje główny bohater, czyli Aiden. Twórcy znaleźli również miejsce na ukazanie, w jaki sposób nasze decyzje wpływają na świat gry.

Dla fanów akcji najciekawszym fragmentem będzie zapewne walka. Polski deweloper nie zapomniał o tym elemencie rozgrywki i zaprezentował potyczki zarówno z ludźmi, jak i z zarażonymi. Materiał wskazuje, że starcia opierać się będą głównie na wykorzystaniu różnego rodzaju broni białej.

30-minutowy filmik, którym podzielił się polski deweloper, potwierdza, że kontynuacja wydanego w 2015 roku Dying Light, zapowiada się wyśmienicie. Nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne materiały.

Dying Light 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera wiosną 2020 roku.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów