Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Dwóch nowych operatorów w Rainbow Six: Siege

Rainbow Six Siege

Ubisoft przedstawił dwóch nowych operatorów w Rainbow Six: Siege – Liona i Finka. Obie postacie są specjalistami od zagrożeń biologicznych, co świetnie się składa, ponieważ będą mieli do czynienia z nowym zagrożeniem w ramach eventu Operation Outbreak.

Lion

Lion, znany również jako Olivier Flament, dołączył do armii francuskiej w wieku 18 lat aby uciec od burzliwej młodzieży. Kiedy spotkał się z porzuconym synem, po raz pierwszy chciał osiągnąć coś więcej. W końcu stał się ekspertem od zagrożeń biologicznych, chociaż jego umiejętności i zdolności do podejmowania decyzji zostały zepchnięte do granic możliwości dopiero podczas walki z epidemią eboli w Afryce Zachodniej.

Dron EE-One-D pozwala Lionowi przeglądać gorące strefy i utrzymywać protokoły kwarantanny w misjach. Używa go również do wykrywania ruchu w obszarze, w celu ustalenia, czy ktoś łamie kwarantannę lub godzinę policyjną.

Finka

Finka, znana również jako dr Lera Melnikova, urodziła się w cieniu katastrofy w Czarnobylu. Zdiagnozowano u niej neuropatię, która powoduje powolną degenerację jej mięśni i układu nerwowego. Pragnienie zrozumienia i wyleczenia jej stanu doprowadziło do kariery w biotechnologii. Finka jakiś czas później dołączyła do rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa jako specjalistka w dziedzinie radiologii chemicznej.

Finka każdemu z agentów chwilę przed operacją dostarcza do organizmu nanobota. Ten wykonany jest z cynku i koktajli farmakologicznych, wtopionych w urządzenie. Kiedy Finka aktywuje swój sygnał, nanoboty rozpadają się. Cynk jest traktowany przez organizm jako składnik odżywczy i ułatwia wchłanianie leków. Wszyscy operatorzy dostają krótki zastrzyk zdrowia, aby stanęli na nogi, dostali dodatkowy impuls i utrzymali swój cel.

Rainbow Six Siege: Operation Chimera zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One 6 marca tego roku. Nie mieliście okazji jeszcze pograć w Rainbow Six: Siege? Idealnie się składa, bo właśnie trwa darmowy weekend (dokładne informacje tutaj).

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement