Dwie pierwsze odsłony serii Warcraft dostępne na GOG.COM

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Warcraft Orcs & Humans
Warcraft Orcs & Humans

Współpraca między Blizzardem i GOG.COM nabiera tempa. Po wskrzeszeniu pierwszej odsłony serii Diablo, tym razem w polskim sklepie cyfrowym ukazały się dwie pierwsze odsłony kultowej sagi Warcraft – Warcraft: Orcs & Humans oraz Warcraft II Battle.net Edition z dodatkiem Beyond the Dark Portal.

Gracze mogą odkryć na nowo produkcje, które dały początek całemu uniwersum. Gry są dostępne po raz pierwszy bez zabezpieczeń DRM i wyłącznie na GOG.COM.

W Warcraft: Orcs & Humans gracze będą świadkami pierwszej wojny o Azeroth i pokierują armią ludzi lub orków. Warcraft II wraz z dodatkiem umożliwi walkę na morzu dzięki licznym jednostkom pływającym oraz wprowadza więcej ras, między innymi elfy, trolle i krasnoludy.

Obie produkcje zostały zoptymalizowano tak, aby działała na współczesnych komputerach. Gracze, którzy kupią Warcraft II na GOG.COM, otrzymają dwie wersje. Pierwsza jest wzbogacona o obsługę wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości i tryb wieloosobowy w sieci lokalnej, a druga to wersja klasyczna ze swojego okresu, z oryginalną grafiką SVGA i dobieraniem graczy z pierwotnej wersji serwisu sieciowego Battle.net.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów