Dragon Age 4 zostanie zapowiedziane podczas The Game Awards?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Dragon Age Inkwizycja
Dragon Age Inkwizycja

O tym, że BioWare pojawi się na czwartkowym The Game Awards wiadomo nie od dziś. Kanadyjskie studio ma zaprezentować podczas owej imprezy nowy zwiastun gry Anthem. Od dłuższego czasu w sieci krążą jednak plotki, że oprócz sieciowej strzelaniny, BioWare ma w czwartek zapowiedzieć nową odsłonę serii Dragon Age. Przynajmniej tak twierdzi portal VentureBeat.

Nie jest tajemnicą, że na The Game Awards pojawi się również Casey Hudson, czyli dyrektor generalny BioWare, który potwierdził, że trwają pracę nad nowym, tajnym projektem związanym z serią Dragon Age. Ponadto poinformował on w zeszłym tygodniu, że więcej informacji na ten temat pojawi się właśnie w grudniu, o czym pisaliśmy TUTAJ.

Według informacji opublikowanych przez VentureBeat pracę nad Dragon Age 4 trwają już od jakiegoś czasu. Na początku tego roku wstrzymano jednak ten proces, ponieważ kanadyjskie studio pragnie skupić się głównie na grze Anthem. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem premiera tego tytułu zaplanowana jest na 22 lutego 2019 roku.

Sprawia to, że na ewentualną premierę Dragon Age 4 przyjdzie nam trochę poczekać. Według VentureBeat kolejna odsłona popularnej serii autorstwa BioWare ma zadebiutować najwcześniej w 2021 roku. Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i już w czwartek przekonać się, czy podane wyżej przypuszczenia okażą się prawdziwe.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-age-4-the-game-awards-reveal/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów