Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Dodatek Eclipse do Call of Duty: Black Ops 3 w kwietniu trafi na PlayStation 4

call of duty black ops 3

Call of Duty: Black Ops 3 Eclipse, drugi dodatek do najlepiej sprzedającej się gry w 2015 roku ukaże się już 19 kwietnia na konsole PlayStation 4. Termin premiery na pozostałych platformach obecnej generacji zostanie podany w późniejszym czasie.

W skład DLC zatytułowanego Eclipse wejdą cztery nowe mapy do trybu multiplayer oraz nowa przygoda w trybie Zombie, która rozegra się na Pacyfiku w okresie II Wojny Światowej. Poniżej prezentujemy dokładny opis zawartości.

Cztery nowe mapy w Call of Duty: Black Ops 3 Eclipse:

 • Spire
  Przenosi zmagania do futurystycznego, suborbitalnego terminala lotniskowego, umiejscowionego wysoko w chmurach. Wielopoziomowa architektura i otwarte przestrzenie będą sprzyjać intensywnej walce na średni dystans, w zaawansowanym technologicznie, cywilnym środowisku. Należy uważać na swoje kroki, bo jeden nierozważny ruch może zakończyć się upadkiem wprost w stratosferę.
 • Rift
  Jądro futurystycznego kompleksu militarnego umiejscowionego wysoko nad kraterem aktywnego wulkanu. Rift to głównie wąskie leje, przez co mapa promuje intensywne starcia. Wykorzystując ruch centrum kompleksu można jednak przechytrzyć przeciwników przemierzając tereny niedziałającego systemu kolejowego.
 • Knockout
  Mapa z retro smaczkiem umiejscowiona w tradycyjnej świątyni Shaolin, w której rozgrywane są krwawe turnieje Kung Fu. Knockout to arena średniej wielkości, na której da się zauważyć wyraźny kontrast pomiędzy tradycyjną architekturą budynków oraz eklektycznymi wnętrzami w stylu lat 70-tych, a wszystko to w czasie walki na średnim dystansie.
 • Verge
  Przeprojektowana, klasyczna mapa, znana jako Banzai w Call of Duty: World at War, będzie rozgrywać się w mrocznej, post-apokaliptycznej przyszłości, gdzie dwie wrogie frakcje okopały się na swoich pozycjach i toczą ze sobą nieustanne boje. Przejmijcie kontrolę nad kluczowym mostem, fortecą i systemem tuneli oraz wodospadem w szybkich starciach.
 • Zetsubou No Shima
  To długo oczekiwana, nowa odsłona fabuły do trybu Zombie. Bohaterowie kontynuują walkę, mającą na celu powstrzymanie apokalipsy zombie, nie tylko w naszym uniwersum, ale we wszystkich światach. Tym razem znajdują się oni na oddalonej wyspie na Pacyfiku, na której mieści się obiekt Division 9: sekretne, biologiczne laboratorium badawcze, które eksperymentując z działaniem Elementu 115 na ludzi, zwierzęta i roślinność, stworzyło koszmar wykraczający poza wszelkie wyobrażenia. Zetsubou No Shima to bogata mapa zawierająca nowe rodzaje zombie, mechanizmów transportowych, zabójczych pułapek a także nowe questy poboczne.

call of duty black ops 3 eclipse

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Wingspan autorstwa Elizabeth Hargrave to gra planszowa, która w 2019 zachwyciła graczy na całym świecie, w tym mnie. Niestety będąc w Chinach ograniczam zakup...

RECENZJE GIER

Kojarzycie ta pływające w oczach „cosie”? Jakiś mądrala powiedziałby wam, że to męty ciała szklistego. Pff, ta, jasne! Nie słuchajcie takich osób, bo to...

PUBLICYSTYKA

Jaki internet jest najlepszy? Szybki, bezawaryjny i tani. Niestety duża część ofert dostępnych na rynku nie do końca spełnia wszystkie te kryteria, natomiast najkorzystniejsze...

Advertisement