Do sieci trafił pierwszy gameplay Beholder 2 – przygnębiający klimat, państwo totalitarne i Ty

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Beholder 2
Beholder 2

Beholder to dość nietypowa, ale zarazem niezwykle ciekawa gra przygodowa, w której to wcielamy się w urzędnika państwa totalitarnego, a naszym głównym zadaniem jest inwigilacja mieszkańców oraz donoszenie na nich władzom. Twórcy musieli być zadowoleni ze sprzedaży swojej produkcji, bowiem pracują nad drugą częścią, a do sieci trafił pierwszy gameplay Beholder 2.

Akcja Beholder 2 będzie miała miejsce po wydarzeniach, które zostały przedstawione graczom w pierwszej części. Wcielamy się w postać pracownika ministerstwa, a naszym zadaniem będzie stopniowo piąć  się po szczeblach kariery. Po drodze eliminować będziemy naszych współpracowników, a głównym celem jest zdobycie stanowiska premiera. Beholder 2 zaproponuje graczom różne zakończenia kampanii, które oczywiście będą zależne od podejmowanych w trakcie niej wyborów.

Premiera gry planowana jest na drugą połowę 2018 roku. Tytuł ten ma początkowo trafić jedynie na komputery osobiste, jednakże wielce prawdopodobne, że Beholder 2 ukaże się również na konsolach PlayStation 4 orax Xbox One, podobnie jak pierwsza część.

Zwiastun  Beholder 2

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów