Beholder 2 zadebiutuje w grudniu na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Beholder 2
Beholder 2

Beholder 2, kontynuacja ciepło przyjętej produkcji z 2016 roku, zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC. W grze podobnie jak w pierwszej części, trafimy do totalitarnego państwa, w których inwigilacja i szpiegowanie obywateli jest najlepszym sposobem by przypodobać się władzy.

Akcja Beholder 2 będzie miała miejsce po wydarzeniach z pierwszej odsłony. Wcielamy się w pracownika ministerstwa, a naszym zadaniem będzie za wszelką cenę piąć się po kolejnych strzeblach urzędniczej kariery, by ostatecznie usiąść w fotelu premiera.

Rozgrywka głównie opierać się będzie na podsłuchiwaniach i podglądaniu konkurentów. Pozyskaną o współpracownikach wiedzę możemy wykorzystać do własnych celów, trzymając “haki” na odpowiedni moment. Takie zachowanie jednak na pewno nie spodoba się żądnym informacji przełożonym, a wtedy o awansie możesz zapomnieć.

Beholder 2 zadebiutuje jeszcze przed końcem roku na PC, ale dokładna data, nie zostało jeszcze ujawniona.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów