Dissidia Final Fantasy NT z dwoma nowymi aktualizacjami

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Dissidia Final Fantasy NT otrzymało dzisiaj dwie aktualizacje oznaczone kolejno 1.04/1.05, wprowadzające do gry nowe funkcje oraz poprawiające stabilność. Pierwszą z nowych opcji jest tryb obserwatora, umożliwiający oglądanie rozgrywek Custom Match aż 18 graczom w jednym lobby.

Drugą natomiast jest możliwość przenoszenia jednego z utworzonych przez nas setów Ex Skills między postaciami, bez konieczności oddzielnej ich modyfikacji. Dissidia Final Fantasy NT od premiery zmaga się z problemami związanymi z matchmakingiem oraz netcodem, więc miejmy nadzieję, że chociaż jedna ze świeżo udostępnionych łatek zaradzi tym problemom.

Dissidia Final Fantasy NT – Opening produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/dissidia-final-fantasy-nt-versions-1-04-1-05-updates-now-available-adds-spectator-ex-skill-set-copy-functionality

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów