Disgaea 1 Complete z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Nippon Ichi Software udostępniło kolejny zwiastun Disgaea 1 Complete, zmierzającego na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Tym razem materiał skupia się zaprezentowaniu turowego systemu walki i mechanikach rozgrywki, których jak wiadomo, w grach z tej serii jest naprawdę mnóstwo. Produkcja na wymienionych platformach zadebiutuje już 12 października tego roku.

Disgaea 1 Complete, tak jak kolejne odsłony, zaoferuje nam rozgrywkę na tysiące godzin, za sprawą możliwości podgrindowania wszystkich grywalnych postaci aż do 9999 poziomu. Jeśli jesteście ciekawi, o co w ogóle chodzi w tej serii, sprawdźcie naszą recenzję Disgaea 5 (link).

Disgaea 1 Complete – Najnowszy zwiastun:

Źródło: https://www.dualshockers.com/disgaea-1-complete-ps4-nintendo-switch-gameplay-trailer/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów