Disgaea 1 Complete z nowym zwiastunem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale NISA Europe pojawił się nowy zwiastun Disgaea 1 Complete, które na konsoli PlayStation 4 i Nintendo Switch zadebiutowało na początku października.

Tym razem wydawca postanowił pochwalić się pozytywnymi opiniami, których w przypadku tego tytułu zdecydowanie nie brakowało. Naszą recenzję gry znajdziecie pod tym linkiem. Tomek mimo kilku kroków wstecz względem piątej odsłony serii nie szczędził dobrych słów i podsumował ją następująco:

Disgaea 1 Complete to miły prezent dla największych fanów cyklu. Możliwość ponownego przeżycia najfajniejszej historii jaka pojawiła się w wybornym cyklu, to nie lada gratka dla miłośników serii. Inni powinni dwa razy zastanowić się nad zakupem tej gry. Z powodu rozwiązań pamiętających zamierzchłe czasy PS2, gra może wydawać się trochę zbyt wolna i wymagająca. Całość nie wypada źle, ale na serio, brakuje tutaj udogodnień jakie pojawiły się w kolejnych odsłonach serii.

Disgaea 1 Complete – Najnowszy zwiastun:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów