Diablo 3 już wkrótce z rozgrywką cross-platformową! (aktualizacja)

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Diablo 3

Diablo 3 już niedługo pojawi się na konsoli Nintendo Switch. Jest to już siódmy raz, kiedy gra została wydana na różnych platformach, jednak do tej pory niestety nie było rozgrywki cross-platformowej. Jak się okazało, w przyszłości ulegnie to zmianie.

Podczas niedawnego pokazu Diablo 3: Eternal Collection, Business Insider został poinformowany, że trwają zaawansowane prace nad rozgrywką międzyplatformową i misja na pewno zakończy się sukcesem. Przedstawiciel studia Blizzard stwierdził, że nie chodzi o to, czy, ale kiedy, rozgrywka cross-platformowa będzie dostępna dla graczy. Deweloper współpracuje zarówno z Sony, jak i z Microsoftem, aby umożliwić grę ze wszystkimi platformami przy okazji premiery wersji Diablo 3 na najnowszą konsolę z rodziny Nintendo.

Diablo 3: Eternal Collection na Nintendo Switch zadebiutuje już 2 listopada.

Aktualizacja:

Blizzard zdementował wczorajsze doniesienia krótkim komentarzem:

Chociaż uwielbiamy pomysł łączenia naszych graczy na różnych platformach, nie planujemy w tej chwili wdrożenia rozgrywki międzyplatformowej dla gry Diablo 3.

Diablo 3: Eternal Collection – zwiastun produkcji

Źródło: https://nintendoeverything.com/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów