Devolver Digital zapowiada lokalizację Metal Wolf Chaos od studia From Software?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Devolver Digital zamieściło dzisiaj na swoim twitterowym profilu wpis, mogący zapowiadać lokalizację Metal Wolf Chaos od studia From Software. Produkcja pierwotnie zadebiutowała w 2004 roku wyłącznie na pierwszego Xbox’a i choć skupiała się na fikcyjnym amerykańskim prezydencie korzystającym z pancerza nazwanego Metal Wolf, nigdy nie została wydana poza granicami Japonii.

Jak będziecie mogli się przekonać, zaglądając do galerii załączonej poniżej, logo idealnie pasuje do tego, które pojawiło się na jednej z grafik dotyczącej gry. Warto również zaznaczyć, że już dwa lata temu Devolver Digital wyraziło chcęć wydania gry na Zachodzie. Pozostaje mieć nadzieję, że nie będzie to zwykły port i poza lokalizacją doczekamy się również delikatnej poprawy oprawy graficznej.

Devolver Digital – lokalizacja Metal Wolf Chaos coraz bliżej?:

Metal Wolf Chaos – Materiał z rozgrywki:

Devolver Digital – Wpis sprzed dwóch lat:

Źródło: https://gematsu.com/2018/06/devolver-digital-teases-potential-metal-wolf-chaos-localization

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów