Devolver Digital ponownie pokaże moc na E3

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Devolver Digital E3 2018
Devolver Digital E3 2018

Devolver Digital, jeden z największych wydawców gier niezalżenych, ponownie zagości na targach E3. Firma ma jednak dosyć specyficzne podejście do imprezy i jej konferencje bardziej stanowią pastisz wystąpień takich gigantów jak Microsoft, Sony czy Ubisoft.

Konferencja Devolver Digital będzie nadawana na żywo 10 czerwca o 20:00 czasu PST (11 czerwca, 5:00 czasu polskiego) prosto z Dave Lang Memorial Convention Center przez platformę Twitch.

Tak dla odmiany, w tym roku Devolver planuje nawet ogłosić jakieś gry. Nie zabraknie jednak kolejnych nowinek technologicznych prosto z laboratorium wydawcy, odpowiedzialnego za przyjęte ciepło w zeszłym roku nowe możliwości płacenia za gry poprzez rzucanie pieniędzmi w ekran oraz wprowadzenie Najwcześniejszego Dostępu. Najpewniej będzie też trochę krwi, możliwe, że ktoś straci życie.

Potencjalni widzowie powinni zapoznać się z zeszłorocznym wystąpieniem wydawcy, ponieważ tegoroczna poszerza istniejące już uniwersum konferencyjne Devolver Digital Press Conference Cinematic Universe (DDPCCU), głównie poprzez bezpośrednie nawiązania do zeszłorocznych żartów. Módlcie się.

Devolver Digital – E3 2017

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów