Devil May Cry V – rozgrywka z Gamescom 2018

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na tegorocznym Gamescomie pojawiło się pierwsze demo Devil May Cry V dostępne dla wszystkich odwiedzających. Na materiale załączonym poniżej będziecie mogli zobaczyć ponad 16 minut rozgrywki ze slashera tworzonego m.in. przez Hideaki Itsuno, twórcę kultowego Devil May Cry 3 oraz Devil May Cry 4. Najnowsza odsłona serii na PlayStation 4, Xbox One i PC zadebiutuje wiosną przyszłego roku.

Produkcja zaoferuje nam trzy grywalne postaci (Nero, Dante + zaprezentowaną wyłącznie na głównej grafice) i przedstawi wydarzenia dziejące się kilka lat po czwartej odsłonie serii. Do gry zostanie wprowadzony system znany chociażby z Metal Gear Revengeance, dzięki któremu przy osiąganiu wyższych rang podczas walki usłyszymy kolejne warsty motywu bitewnego.

Jak będziecie mogli zobaczyć na pierwszym zwiastunie sprzed kilku miesięcy, Nero otrzymał od Dante znak Devil May Cry, co sugerowałoby, że twórcy coraz bardziej przygotowują nas na zastąpienie Dantego w ewentualnych kolejnych odsłonach cyklu.

Aktualizacja: Pojawiły się materiały przedstawiające samą grę!:

Devil May Cry V – Rozgrywka z Gamescom:

Devil May Cry V – Pierwszy Zwiastun:

Devil May Cry V – Motyw bitewny Nero:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/16-minutes-of-devil-may-cry-5-gamescom-2018-off-screen-gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów