Detroit: Become Human z premierowym zwiastunem

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Detroit Become Human

Detroit: Become Human to najnowsza produkcja studia Quantic Dream, twórców takich gier jak Fahrenheit, Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Gra pojawi się już 25 maja, wyłącznie na konsolę PlayStation 4. Na kanale PlayStation pojawił się dzisiaj premierowy zwiastun produkcji, który będziecie mogli zobaczyć poniżej.

Akcja Detroit: Become Human rozgrywa się w 2038 roku w mieście o nazwie Detroit. W produkcji wcielimy się w trzech różnych androidów – Karę, Connora i Markusa. Androidy nie są akceptowane przez ludzi – w końcu ich powstanie spowodowało sporo problemów społecznych, jak chociażby duże bezrobocie. Co doprowadziło do pojawienia się maszyn? Dlaczego androidy zaczęły uciekać od swoich panów i odczuwać emocje? Wszystkiego dowiemy się podczas rozgrywki.

Premiera już wkrótce, jednak już teraz możecie zagrać w bezpłatne demo, dostępne w PlayStation Store.

Detroit: Become Human – zwiastun premierowy

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów