Detroit: Become Human raczej nie zadebiutuje w tym roku na PlayStation 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Wczoraj Sony opublikowało materiał, na którym zaprezentowano ekskluzywne gry, których możemy się spodziewać w tym roku, wyłącznie  na konsoli PlayStation 4. Brak na nim takich tytułów jak God of War, Spider-Man, The Last of Us 2 czy Days Gone mógł mocno podłamać, zwłaszcza posiadaczy dopiero co nabytej, odświeżonej platformy PlayStation 4 Pro. Nie obyło się jednak bez pozytywnych zaskoczeń, gdyż na filmie pojawił się fragment z Detroit: Become Human.

Twórcy z Quantic Dreams, do tej pory nie podali roku premiery swojej najnowszej produkcji, tak wiec niespodzianka była tym większa. Nim jednak gracze zdążyli otworzyć niedopitego szampana, Shuhei Yoshida zgasił ich nadzieje.

Prezydent Sony Worldwide Studios na Twitterze potwierdził, że zamieszczenie na materiale wideo fragmentów z Detroit: Become Human, było marketingowym błędem.

https://twitter.com/yosp/status/815621523922829317

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Pong pisze:

    Szkoda. Czekam na ten tytuł już tak długo.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów