Detective Pikachu trafi na 3DS’a już 23 marca

| @Thrashaholic_PL | | Przeczytasz w 1 minutę

The Pokemon Company zapowiedziało dzisiaj zupełnie nową grę z Pikachu w roli głównej, Detective Pikachu, będącą przygodówką akcji, znacząco uzupełniającą scenariusz poprzedniej produkcji wydanej wyłącznie w Japonii: Detective Pikachu: Birth Of New Duo.

Detective Pikachu skupi się na historii Tim’a Goodmana, partnerze ulubieńca Ash’a, który będąc w stanie komunikować się z wyjątkowym pokiem, spróbuje rozwiązać zagadkę zaginięcia swojego ojca, Harrego Goodmana. Znaczny wpływ na fabułę będą miały oczywiście umiejętności Pikachu i możliwość komunikacji z innymi Pokemonami.

Pikachu w roli detektywa trafi na Nintendo 3DS już 23 marca i otrzyma jedno dedykowane amiibo, o wysokości 13.6 cm, odblokowujące krótkie filmiki, ułatwiające śledztwa, będące świetnym dodatkiem dla młodszych graczy, którzy jeszcze nie do końca radzą sobie z rozgrywką tego typu.

Detective Pikachu – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/detective-pikachu-announced-3ds-launches-worldwide-march-23

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Call of Duty: Black Ops 4 - nowy zwiastun i zawartość Mystery Box - https://t.co/QAh1MI8xRM https://t.co/v3qWy3zR6g
Soul Calibur VI - Voldo wkracza do gry - https://t.co/RSpNzEKRQO https://t.co/jbvBGYybWu

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch