Detective Pikachu trafi na 3DS’a już 23 marca

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

The Pokemon Company zapowiedziało dzisiaj zupełnie nową grę z Pikachu w roli głównej, Detective Pikachu, będącą przygodówką akcji, znacząco uzupełniającą scenariusz poprzedniej produkcji wydanej wyłącznie w Japonii: Detective Pikachu: Birth Of New Duo.

Detective Pikachu skupi się na historii Tim’a Goodmana, partnerze ulubieńca Ash’a, który będąc w stanie komunikować się z wyjątkowym pokiem, spróbuje rozwiązać zagadkę zaginięcia swojego ojca, Harrego Goodmana. Znaczny wpływ na fabułę będą miały oczywiście umiejętności Pikachu i możliwość komunikacji z innymi Pokemonami.

Pikachu w roli detektywa trafi na Nintendo 3DS już 23 marca i otrzyma jedno dedykowane amiibo, o wysokości 13.6 cm, odblokowujące krótkie filmiki, ułatwiające śledztwa, będące świetnym dodatkiem dla młodszych graczy, którzy jeszcze nie do końca radzą sobie z rozgrywką tego typu.

Detective Pikachu – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/detective-pikachu-announced-3ds-launches-worldwide-march-23

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch