Destiny 2: Porzuceni – jutro debiutuje nowy Najazd o nazwie Bicz Przeszłości

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Destiny 2 Najazd Bicz Przeszłości
Destiny 2 Najazd Bicz Przeszłości

Strażniku wzywaj swój Klan i szykuj drużynę ogniową, jutro bowiem debiutuje w Destiny 2 nowy Najazd o wdzięcznej nazwie Bicz Przeszłości. Od godziny 18:00 gracze będą mogli organizować się w 6-osobowe zespoły, aby podjąć się nowego wyzwania będącego częścią Przepustki Rocznej do Destiny 2: Porzuceni oraz Sezonu Kuźni.

Gracze po raz zawalczą o chwałę – próbując zdobyć tytuł pierwszej ekipy, która ukończy nowy Najazd. Członkowie zwycięskiej drużyny zostaną nagrodzeni mistrzowskimi pasami „World’s First”, a ci, którzy ukończą Najazd do 12 grudnia do godziny 18:00 otrzymają możliwość kupna specjalnej, spersonalizowanej kurtki w sklepie Bungie. Warto więc zawalczyć, choć wszyscy którzy wcześniej mierzyli się z Raidami wiedzą, że jest to niezwykle trudne i czasochłonne wyzwanie.

Destiny 2: Porzuceni – zwiastun Najazdu Bicz Przeszłości

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów