Desperados III – powrót zapomnianej marki!

Dzikiego zachodu nigdy dość

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Desperados III
Desperados III

Świetna informacja zarówno dla miłośników taktycznych strategii, wielbicieli klimatu wild west oraz fanów poprzednich odsłon Desperados. Podczas targów Gamescom wydawca, firma THQ Nordic ogłosiła Desperados III. Wraz z zapowiedzią zaprezentowany został trailer, który możecie obejrzeć poniżej. Co prawda, nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale wiemy, że gra zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Desperados III – trailer

Desperados III zabierze nas w podróż na dziki zachód, gdzie pokierujemy załogą, dla której nie ma zadań niemożliwych. Mechanika rozgrywki nawiązywać ma do takich tytułów jak Commandos czy Shadow Tactics: Blades of the Shogun. To właśnie studio Mimimi Productions mające na koncie wspomniane Shadow Tactic jest odpowiedzialne za pracę nad tytułem. Można więc domniemać, że Desperados III spoczywa w dobrych rękach. Poniżej możecie obejrzeć trwający niecałe 20 minut gameplay, który przybliży wam machanikę rozgrywki.

Desperados III – gameplay

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów