Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Demo technologiczne silnika Unreal Engine 5 prosto z PS5

Unreal Engine 5 Ps5
Unreal Engine 5 Ps5

Firma Epic Games ogłosiła Unreal Engine 5, silnik do gier nowej generacji, z demonstracją techniczną w czasie rzeczywistym „Lumen w krainie nanitów”. Demo pochodzi z deweloperskiej wersji konsoli PlayStation 5.

Unreal Engine 5

Unreal Engine 5

W rozmowie z Geoffem Keighleyem podczas transmisji na żywo z Summer Game Fest 2020, Kim Libreri z Epic Games powiedział:

To w pełni grywalna wersja demonstracyjna. Podłączyliśmy nagrywarkę z tyłu zestawu deweloperskiego PlayStation 5 i zarejestrowaliśmy sygnał wychodzący z HDMI. Jest to więc całkowicie demo na żywo, można je odtwarzać i za każdym razem jest nieco inne.

Unreal Engine 5 będzie dostępny w wersji przedpremierowej od początku 2021, a pełna wersja silnika zadebiutuje pod koniec roku. Silnik będzie obsługiwał konsole nowej generacji, konsole obecnej generacji, komputery PC, Mac oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Twórcom zależy żeby przejście z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5 było bardzo płynne. Sami zamierzają wydać Fortnite na konsole przyszłej generacji na starszej wersji silnika, by w połowie 2021 roku przenieść grę na Unreal Engine 5.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement