Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Demo technologiczne silnika Unreal Engine 5 prosto z PS5

Unreal Engine 5 Ps5
Unreal Engine 5 Ps5

Firma Epic Games ogłosiła Unreal Engine 5, silnik do gier nowej generacji, z demonstracją techniczną w czasie rzeczywistym „Lumen w krainie nanitów”. Demo pochodzi z deweloperskiej wersji konsoli PlayStation 5.

Unreal Engine 5

Unreal Engine 5

W rozmowie z Geoffem Keighleyem podczas transmisji na żywo z Summer Game Fest 2020, Kim Libreri z Epic Games powiedział:

To w pełni grywalna wersja demonstracyjna. Podłączyliśmy nagrywarkę z tyłu zestawu deweloperskiego PlayStation 5 i zarejestrowaliśmy sygnał wychodzący z HDMI. Jest to więc całkowicie demo na żywo, można je odtwarzać i za każdym razem jest nieco inne.

Unreal Engine 5 będzie dostępny w wersji przedpremierowej od początku 2021, a pełna wersja silnika zadebiutuje pod koniec roku. Silnik będzie obsługiwał konsole nowej generacji, konsole obecnej generacji, komputery PC, Mac oraz urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Twórcom zależy żeby przejście z Unreal Engine 4 na Unreal Engine 5 było bardzo płynne. Sami zamierzają wydać Fortnite na konsole przyszłej generacji na starszej wersji silnika, by w połowie 2021 roku przenieść grę na Unreal Engine 5.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement