Demo PES 2015 24 września w Europie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Do tej pory z wersji demonstracyjnej wirtualnej piłki od japońskiego dewelopera mogli się ciszyć tylko gracze w Azji. Na 23 września zapowiedziana była premiera dema w Ameryce, ale w odniesieniu do Europy nie padała żadna konkretna data. Dzisiaj uległo to zmianie. Na oficjalnym koncie Twittera gry Pro Evolution Soccer podano do informacji, że w  środę 24 września pojawi się demo PES 2015 na konsole PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One. Jest to bardzo dobry i odważny ruch, gdyż udane demo może odciągnąć  graczy od kupna mającą premierę w tym tygodniu Fify 15. Jednak gdy demo okaże się niewypałem, producenci PES-a boleśnie odczują to w wynikach sprzedaży.

Niestety na PC-ty nie ukaże się wersja demonstracyjna piłki od Konami.  Premiera pełnej wersji odbędzie się 13 listopada.

 

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów