Deliver Us The Moon zadebiutuje 19 maja na konsolach PS5 i Xbox Series

Deliver Us The Moon
Deliver Us The Moon

Zespół KeokeN Interactive ogłosił datę premiery Deliver Us The Moon na PlayStation 5 i Xbox Series. Thriller science fiction ukaże się na konsolach obecnej generacji 19 maja. Posiadacze kopii gry na PS4 i Xbox One będą mogli aktualizować grę za darmo.

Jak głosi nasza recenzja Deliver Us The Moon, jest bardzo spójną produkcją oferującą graczom wysoki poziom jakości pod niemalże każdym względem. Gra toczy się na księżycowej kolonii, z którą komunikacja została nagle przerwana. Gracze wcielą się w rolę ostatniego ziemskiego astronauty, którego zadaniem jest dowiedzieć się, co się stało i ocalić ludzkość. Jedynym towarzyszem bohatera jest dron ASE. 

Wersja na konsole obecnej generacji zaoferuje obsługę rozdzielczości 4K, cieni i odbicia oparte na ray tracingu, a także szybsze ładowanie poziomów. Posiadacze PS5 będą mogli skorzystać z adaptacyjnych wyzwalaczy i wbudowanego głośnika DualSense.

Kontynuacja Deliver Us The Moon o nazwie Deliver Us Mars jest obecnie opracowywana na konsole PS5, PS4, Xbox Series, Xbox One i PC .

Deliver Us The Moon zwiastun wersji PS5 i Xbox Series