Deep Sky Derelicts wkrótce wyląduje na konsolach

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.
Deep Sky Derelicts Art
Deep Sky Derelicts Art

Już 24 marca swoje ręce na Deep Sky Derelicts położyć będą mogli użytkownicy konsol. Gra zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w edycji Deep Sky Derelicts: Definitive Edition. To kompletne wydanie będzie dostępne również na PC. Przypomnijmy, że produkcja od Snowhound Games pierwotnie debiutowała na blaszakach w 2018 roku, po wcześniejszym pobycie w Early Access. Zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją. Kasjan przyznał  Deep Sky Derelicts solidne 8 i pół oczka w naszej 10-cio punktowej skali. Chwalił grę za świetny klimat, dobrze zrealizowany system walki oraz intrygujące misje poboczne.

Deep Sky Derelicts to połączenie strategii turowej i rogue-like, w której  walki toczymy z udziałem kart. Gra swoją stylistyką może przypominać tytuły takie jak Darkest Dungeon czy  Guild of Dungeoneering. Nasza załoga składa się z trójki najemników, a celem naszej ekipy jest odnalezienie legendarnego, zaginionego wraku. Badanie wraków to eksploracja setek pomieszczeń, w których możemy spotkać wrogów, innych poszukiwaczy albo fanty i złom. Walka to połączenie mechanik znanych z karcianek oraz gier turowych. Starcia bywają wymagające, ale wygrane dostarczą nam odpowiednią dawkę satysfakcji.

Deep Sky Derelicts – trailer

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów