Death Stranding raczej nie zadebiutuje w tym roku

Death Stranding 1 e1480684029555

Death Stranding przygotowywane przez Kojima Productions jest nadal owiane mgłą tajemnicy i co rusz pojawiają się plotki związane z terminem wydaniem najnowszej gry Hideo Kojimy.

Japoński producent razem ze swoim współpracownikami ma wreszcie wolną rękę podczas tworzenia gry, co niestety może mieć wpływ na wydłużający się czas tworzenia gry. Kojima niedawno pisał na Twitterze o filmie Arctic, w którym gra Mads Mikkelsen. Jeden z użytkowników zadał pytanie Kojimie o możliwość zagrania w Death Stranding. Japończyk szybko odpowiedział, że nie jest to w tej chwili możliwe i potrzebuje więcej czasu na ukończenie tytułu. Większość dotychczasowych plotek mówiło o tegorocznej premierze, ale chyba nie powinniśmy się spodziewać gry w tym roku.

Hideo Kojima słynie z pozytywnego zaskakiwania swoich fanów, więc być może w tym roku zobaczymy przynajmniej więcej gameplay’u. Na razie nie wiemy jak do końca będzie wyglądała rozgrywka i co będziemy mogli robić w grze.

Niedawno Kojima odwiedzał studio Guerrilla Games, które dało mu autorski silnik graficzny i to właśnie na nim powstaje Death Stranding.


Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/01/29/kojima-says-death-strandings-release-will-be-a-while/