Death Stranding ma już gotowy główny wątek fabularny

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Death Stranding to bez wątpienia jedna z bardziej intrygujących produkcji w talii Sony Interactive Entertainemnt. W niedawnym wywiadzie dla serwisu  J-Wave, Hideo Kojima zdradził, że główny wątek fabularny w jego najnowszej produkcji, jest już gotowy. Prace nad grą wciąż jednak trwają, ponieważ ta zaoferuje otwarty świat, który należy wypełnić dodatkowymi aktywnościami. Ciężko więc mówić o ostatnich szlifach, ale wypowiedź Hideo sugeruje, że prace nad Death Stranding, zbliżają się ku końcowi.

Data premiera Death Stranding nadal nie została ustalona. Sugeruje się, że tytuł może pojawić się na PlayStation 4 jeszcze w tym roku, ale chyba bardziej realna opcja to rok 2020. Wówczas najnowsze dzieło twórcy kultowej serii Metal Gear, byłoby doskonałym zwieńczeniem obecnej generacji.

Źródło: https://twinfinite.net/2019/03/death-stranding-kojima-update/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów