Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Death Stranding jest już w ostatniej fazie poprawek?

Death Stranding 1 e1480684029555

Death Stranding jest od dłuższego czasu w fazie developingu, ale do tej pory nie poznaliśmy daty premiery najnowszej gry Hideo Kojimy i jego studia Kojima Productions.

Jednak ostatni z raportów wskazuje, że gra jest na etapie ostatnich szlifów. Jeden z pracowników gazety Asahu Shimbun miał okazję rozmawiać z Kojimą we wrześniu bieżącego roku. Najnowsza produkcja jest już niemal ukończona, ponieważ wszystkie elementy rozgrywki były gotowe tego lata.

W tej chwili Kojima testuje grę i daje sugestie reszcie pracowników związane z tym, co można jeszcze poprawić. Japończyk w rozmowie z dziennikarzem się trochę otworzył i opowiedział równieżo kulisach rozbratu z Konami.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss

 

Hideo nie mógł zdradzić wszystkich szczegółów, ale po zakończeniu współpracy z Konami nie wierzył, że kiedykolwiek wyda kolejną grę, nie wspominając już o braku praw do serii Metal Gear.

Po odejściu Kojima chciał odpocząć parę lat od swojej etatowej pracy, ale wielu znajomych nalegało, żeby jak najszybciej rozpoczął prace nad kolejną produkcją. Ostatecznie ich posłuchał i tak rozpoczęto prace nad Death Stranding.

Death Stranding zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, choć ekskluzywność tytułu może mieć charakter czasowy.

2 komentarze

2 Comments

 1. Hubert

  15 listopada 2018 at 23:05

  Death Stranding to IP Sony i tylko na PS4 pojawi się gra. Nie wprowadzajcie w błąd.

  https://youtu.be/rP3UngLFou4

  • Kamil Kościelniak

   16 listopada 2018 at 11:40

   Gra Death Stranding to IP Kojima Productions, które wyda Sony. Studio jednak nie jest wewnętrznym deweloperem producenta PlayStation 4, dlatego też nie można wykluczyć, że gra w przyszłości wyjdzie na PC czy Xbox One. W tekście napisane jest więc dość jasno – „Death Stranding zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, choć ekskluzywność tytułu może mieć charakter czasowy”.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Na przestrzeni lat recenzowaliśmy na naszym portalu wiele gier korzystających z licencji szerokiego uniwersum Warhammera. Zdarzały się wciągające i świetnie zrealizowane strategie jak cykl...

RECENZJE GIER

Klasyka się nie starzeje – całkowicie zgadzam się tym stwierdzeniem. Miałem okazję przekonać się o tym po raz kolejny, kiedy wpadł mi w ręce...

RECENZJE GIER

Wychowałem się na rajdach. Choć po moich umiejętnościach tego nie widać, w kolejnych odsłonach Colin McRae Rally spędziłem dziesiątki, o ile nie setki godzin....

Advertisement