Death Stranding jest już w ostatniej fazie poprawek?

Death Stranding 1 e1480684029555

Death Stranding jest od dłuższego czasu w fazie developingu, ale do tej pory nie poznaliśmy daty premiery najnowszej gry Hideo Kojimy i jego studia Kojima Productions.

Jednak ostatni z raportów wskazuje, że gra jest na etapie ostatnich szlifów. Jeden z pracowników gazety Asahu Shimbun miał okazję rozmawiać z Kojimą we wrześniu bieżącego roku. Najnowsza produkcja jest już niemal ukończona, ponieważ wszystkie elementy rozgrywki były gotowe tego lata.

W tej chwili Kojima testuje grę i daje sugestie reszcie pracowników związane z tym, co można jeszcze poprawić. Japończyk w rozmowie z dziennikarzem się trochę otworzył i opowiedział równieżo kulisach rozbratu z Konami.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss
 

Hideo nie mógł zdradzić wszystkich szczegółów, ale po zakończeniu współpracy z Konami nie wierzył, że kiedykolwiek wyda kolejną grę, nie wspominając już o braku praw do serii Metal Gear.

Po odejściu Kojima chciał odpocząć parę lat od swojej etatowej pracy, ale wielu znajomych nalegało, żeby jak najszybciej rozpoczął prace nad kolejną produkcją. Ostatecznie ich posłuchał i tak rozpoczęto prace nad Death Stranding.

Death Stranding zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4, choć ekskluzywność tytułu może mieć charakter czasowy.


Źródło: https://wccftech.com/death-stranding-polishing-phase/