Death Stranding bez większych problemów deweloperskich

Death Stranding e1474286302928

Death Stranding było obecne podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Oprócz nowego zwiastuna, Yoji Shinkawa z Kojima Productions zaprezentował świeże grafiki koncepcyjne postaci pojawiających się w najnowszej produkcji Hideo Kojimy.

Prawdopodobnie już niedługo Kojima Productions poda datę premiery swojego nowego dzieła, ponieważ prace nad produkcją przebiegają bez problemów. Nowy zwiastun zaprezentował jednego z antagonistów, a Kojima sam wspomniał o dacie premiery.

Całość streamu była po Japońsku, ale YongYea pokusił się o przetłumaczenie paru kwestii. Okazuje się, że pierwszym zadaniem Kojimy było znalezienie miejsca dla swojego studia, a później rozpoczęło się poszukiwanie silnika graficznego.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss

Negocjacje z Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem trwały rok i nie należały do najłatwiejszych zadań. Podczas wyboru aktorów do gry Hideo kierował się głównie zaufaniem do danej osoby, a nie jej umiejętnościami, choć najważniejsza dla niego była osobowość.

Podczas prezentacji padło pytanie o datę produkcji, a Kojima w swoim stylu odpowiedział, że nie musimy się o nią obawiać i więcej dowiemy się niedługo.

Death Stranding Tgs 2018 Troy Baker

Zaraz po projekcji nowego zwiastuna dowiedzieliśmy się kto będzie podkładał głoś pod daną postać w angielskiej i japońskiej wersji nadchodzącej produkcji. Wielu aktorów głosowych pracujących przy Metal Gear Solid będzie obecnych w Death Stranding, w szczególności osoby wcielające się w Ocelota i Solid Snake’a.

Mikami, japoński głos Ocelota wcieli się w Człowieka w Złotej Masce granego przez Troy’a Bakera. Akio Otsuka i Tsuda również znajdują się w bogatej ekipie aktorów głosowych dla najnowszej gry.

Death Stranding Tgs 2018 Mads Mikkelsen

Death Stranding pojawi się wyłącznie na PlayStation 4. W tej chwili jest w fazie dewelopingu, a za grę odpowiada Kojima Productions. Jej wydaniem zajmie się Sony Interactive Entertainment.


Źródło: https://gearnuke.com/death-stranding-original-release-date-kojima/