Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Death Stranding bez większych problemów deweloperskich

Death Stranding e1474286302928

Death Stranding było obecne podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Oprócz nowego zwiastuna, Yoji Shinkawa z Kojima Productions zaprezentował świeże grafiki koncepcyjne postaci pojawiających się w najnowszej produkcji Hideo Kojimy.

Prawdopodobnie już niedługo Kojima Productions poda datę premiery swojego nowego dzieła, ponieważ prace nad produkcją przebiegają bez problemów. Nowy zwiastun zaprezentował jednego z antagonistów, a Kojima sam wspomniał o dacie premiery.

Całość streamu była po Japońsku, ale YongYea pokusił się o przetłumaczenie paru kwestii. Okazuje się, że pierwszym zadaniem Kojimy było znalezienie miejsca dla swojego studia, a później rozpoczęło się poszukiwanie silnika graficznego.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss

Negocjacje z Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem trwały rok i nie należały do najłatwiejszych zadań. Podczas wyboru aktorów do gry Hideo kierował się głównie zaufaniem do danej osoby, a nie jej umiejętnościami, choć najważniejsza dla niego była osobowość.

Podczas prezentacji padło pytanie o datę produkcji, a Kojima w swoim stylu odpowiedział, że nie musimy się o nią obawiać i więcej dowiemy się niedługo.

Death Stranding Tgs 2018 Troy Baker

Zaraz po projekcji nowego zwiastuna dowiedzieliśmy się kto będzie podkładał głoś pod daną postać w angielskiej i japońskiej wersji nadchodzącej produkcji. Wielu aktorów głosowych pracujących przy Metal Gear Solid będzie obecnych w Death Stranding, w szczególności osoby wcielające się w Ocelota i Solid Snake’a.

Mikami, japoński głos Ocelota wcieli się w Człowieka w Złotej Masce granego przez Troy’a Bakera. Akio Otsuka i Tsuda również znajdują się w bogatej ekipie aktorów głosowych dla najnowszej gry.

Death Stranding Tgs 2018 Mads Mikkelsen

Death Stranding pojawi się wyłącznie na PlayStation 4. W tej chwili jest w fazie dewelopingu, a za grę odpowiada Kojima Productions. Jej wydaniem zajmie się Sony Interactive Entertainment.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Wolfenstein zmieniał się z czasem – każda kolejna odsłona nosi znamiona innych trendów panujących w branży w momencie jej premiery, co dla growych historyków...

PUBLICYSTYKA

Bitcoin przebojem wdarł się do świata finansów. Już nie tylko indywidualni traderzy, ale także znaczący inwestorzy instytucjonalni decydują się na inwestowanie w niego i...

RECENZJE GIER

Blisko siedemnaście lat temu na rynku ukazała się produkcja studia Elixir – Evil Genius. Nowatorska strategia, w której budowaliśmy bazę dla złego geniusza. Parodia...

XSX

Microsoft ogłosił listę nowych gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w kwietniu. Choć nie imponuje ona swoją długością, znalazło się na niej...

Advertisement