Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Death Stranding bez większych problemów deweloperskich

Death Stranding e1474286302928

Death Stranding było obecne podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Oprócz nowego zwiastuna, Yoji Shinkawa z Kojima Productions zaprezentował świeże grafiki koncepcyjne postaci pojawiających się w najnowszej produkcji Hideo Kojimy.

Prawdopodobnie już niedługo Kojima Productions poda datę premiery swojego nowego dzieła, ponieważ prace nad produkcją przebiegają bez problemów. Nowy zwiastun zaprezentował jednego z antagonistów, a Kojima sam wspomniał o dacie premiery.

Całość streamu była po Japońsku, ale YongYea pokusił się o przetłumaczenie paru kwestii. Okazuje się, że pierwszym zadaniem Kojimy było znalezienie miejsca dla swojego studia, a później rozpoczęło się poszukiwanie silnika graficznego.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss

Negocjacje z Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem trwały rok i nie należały do najłatwiejszych zadań. Podczas wyboru aktorów do gry Hideo kierował się głównie zaufaniem do danej osoby, a nie jej umiejętnościami, choć najważniejsza dla niego była osobowość.

Podczas prezentacji padło pytanie o datę produkcji, a Kojima w swoim stylu odpowiedział, że nie musimy się o nią obawiać i więcej dowiemy się niedługo.

Death Stranding Tgs 2018 Troy Baker

Zaraz po projekcji nowego zwiastuna dowiedzieliśmy się kto będzie podkładał głoś pod daną postać w angielskiej i japońskiej wersji nadchodzącej produkcji. Wielu aktorów głosowych pracujących przy Metal Gear Solid będzie obecnych w Death Stranding, w szczególności osoby wcielające się w Ocelota i Solid Snake’a.

Mikami, japoński głos Ocelota wcieli się w Człowieka w Złotej Masce granego przez Troy’a Bakera. Akio Otsuka i Tsuda również znajdują się w bogatej ekipie aktorów głosowych dla najnowszej gry.

Death Stranding Tgs 2018 Mads Mikkelsen

Death Stranding pojawi się wyłącznie na PlayStation 4. W tej chwili jest w fazie dewelopingu, a za grę odpowiada Kojima Productions. Jej wydaniem zajmie się Sony Interactive Entertainment.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Wingspan autorstwa Elizabeth Hargrave to gra planszowa, która w 2019 zachwyciła graczy na całym świecie, w tym mnie. Niestety będąc w Chinach ograniczam zakup...

RECENZJE GIER

Zeszłoroczne Vampire: The Masquerade – Coteries of New York kupiło mnie przede wszystkim fantastycznym klimatem i sporą dowolnością w wyborze ścieżki prowadzącej do finału....

RECENZJE GIER

O moich wrażeniach z pierwszego rozdziału Tell Me Why od Dontnod Entertainment pisałem już dwa tygodnie temu, więc poniższy tekst będzie swego rodzaju dopełnieniem...

Advertisement