Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Death Stranding bez większych problemów deweloperskich

Death Stranding e1474286302928

Death Stranding było obecne podczas tegorocznych targów Tokyo Game Show. Oprócz nowego zwiastuna, Yoji Shinkawa z Kojima Productions zaprezentował świeże grafiki koncepcyjne postaci pojawiających się w najnowszej produkcji Hideo Kojimy.

Prawdopodobnie już niedługo Kojima Productions poda datę premiery swojego nowego dzieła, ponieważ prace nad produkcją przebiegają bez problemów. Nowy zwiastun zaprezentował jednego z antagonistów, a Kojima sam wspomniał o dacie premiery.

Całość streamu była po Japońsku, ale YongYea pokusił się o przetłumaczenie paru kwestii. Okazuje się, że pierwszym zadaniem Kojimy było znalezienie miejsca dla swojego studia, a później rozpoczęło się poszukiwanie silnika graficznego.

Death Stranding Tgs 2018 Sams Boss

Negocjacje z Normanem Reedusem i Madsem Mikkelsenem trwały rok i nie należały do najłatwiejszych zadań. Podczas wyboru aktorów do gry Hideo kierował się głównie zaufaniem do danej osoby, a nie jej umiejętnościami, choć najważniejsza dla niego była osobowość.

Podczas prezentacji padło pytanie o datę produkcji, a Kojima w swoim stylu odpowiedział, że nie musimy się o nią obawiać i więcej dowiemy się niedługo.

Death Stranding Tgs 2018 Troy Baker

Zaraz po projekcji nowego zwiastuna dowiedzieliśmy się kto będzie podkładał głoś pod daną postać w angielskiej i japońskiej wersji nadchodzącej produkcji. Wielu aktorów głosowych pracujących przy Metal Gear Solid będzie obecnych w Death Stranding, w szczególności osoby wcielające się w Ocelota i Solid Snake’a.

Mikami, japoński głos Ocelota wcieli się w Człowieka w Złotej Masce granego przez Troy’a Bakera. Akio Otsuka i Tsuda również znajdują się w bogatej ekipie aktorów głosowych dla najnowszej gry.

Death Stranding Tgs 2018 Mads Mikkelsen

Death Stranding pojawi się wyłącznie na PlayStation 4. W tej chwili jest w fazie dewelopingu, a za grę odpowiada Kojima Productions. Jej wydaniem zajmie się Sony Interactive Entertainment.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

Advertisement