Dead Rising 4 otrzyma w kwietniu fabularny DLC

Frank West tym razem zmieni się w zombie.

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom zapowiedział dwa nowe dodatki do Dead Rising 4. Pierwszy DLC pt. Frank Rising to rozszerzenie fabularne dla kampanii single player. Frank został zarażony wirusem i powoli zamienia się w zombie. Zadaniem gracza będzie znalezienie szczepionki w czym pomogą nowe umiejętności głównego bohatera. Infekcja poza nowymi bajerami sprawiła również, że co jakiś czas będzie trzeba posilać się mięskiem napotkanych istot

Drugi dodatek to Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf. Jest to po prostu połączenie standardowej rozgrywki polegającej na młóceniu nieumarłych z mini-golfem. Frank będzie strzelać do wyznaczonych miejsc, jednocześnie zmniejszając populacje nieumarłych. W DLC będzie można grać w maksymalnie cztery osoby.

Dodatek fabularny zadebiutuje 4 kwietnia na Xbox One, a 10 kwietnia na PC. Premiera Super Ultra Dead Rising 4 Mini Golf na razie nie została ujawniona.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów