Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Days Gone – zobaczcie najnowszy zwiastun ekskluzywnej gry na konsolę PlayStation 4

Bend Studio udostępniło dzisiaj najnowszy, trzeci już zwiastun zbliżającego się wielkimi krokami Days Gone. Trailer ten nosi tytuł „Fighting to Survive”.

Days Gone to gra z otwartym światem z zombie w roli głównej. Chociaż tematyka umarlaków w branży gier wideo wydaje się już przejedzona i na samą myśl o kolejnej produkcji z zombiakami bierze nas na wymioty, to akurat najnowszemu dziełu studia Bend warto dać szansę. Deweloperzy podchodzą do tematu nieco inaczej – w tym świecie umarlaki poruszać się będą w wielkich grupach, dzięki czemu nie będzie można ich tak łatwo i bezproblemowo zlikwidować. Gracz musi nauczyć się ich zachowań i nawyków, aby skutecznie sobie z nimi radzić, a twórcy przyznają, że losowe natknięcie się na grupę żywych trupów może przysporzyć sporo problemów. Zombiaki nie będą jednak jedynym zagrożeniem w świecie gry – podczas plagi umarlaków powstało mnóstwo przestępczych grup, które równie chętnie się nami „zajmą”. W kwestii przetrwania nie pomogą nam również zwierzęta, a niejednokrotnie głównym zagrożeniem może być nawet pogoda.

Główny bohater poruszać się będzie na motocyklu, co niewątpliwie dodaje klimatu. Co ciekawe, wszystkie stworzenia w tym świecie będą musiały pić, jeść i spać, aby przeżyć. Ciekawe, czy Bend Studio zafunduje nam realizm na poziomie Red Dead Redemption 2 (które zostało wybrane przez naszą redakcję grą roku – pełne zestawienie znajdziecie pod tym linkiem), lecz w trochę mniej kolorowej rzeczywistości.

Days Gone zostało trochę zapomniane i przestało być brane pod uwagę przez dużą część graczy jako produkcja mogąca powalczyć o zdobycie statuetki Game of the Year w corocznym plebiscycie The Game Awards. Niewątpliwie przyczyniło się do tego wielokrotne przekładanie daty premiery, a także kiepski marketing ze strony Sony. Widać jednak, że japoński gigant chce na nowo zainteresować graczy swoją nadchodzącą perełką, bowiem na wszystkich social mediach możemy zobaczyć wpisy na temat nowej produkcji twórców Uncharted: Złota Otchłań.

Days Gone zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4 już 26 kwietnia tego roku. Czekacie na najnowszą ekskluzywną grę na konsolę Sony? Czy produkcja osiągnie podobny sukces do The Last of Us, Uncharted 4, God of War czy Spider-Mana? Podzielcie się opinią w komentarzach.

Days Gone – najnowszy zwiastun produkcji

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement