Daymare: 1998 – sprawdź najnowszy materiał

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Daymare 1998
Daymare 1998

Daymare: 1998 to projekt studia Invader Studios, nad którym wydawnicza pieczę sprawują Destructive Creations oraz All in! Games. Produkcja ma się pojawić na rynku latem, a dziś twórcy oddali w ręce graczy nowy materiał wideo. Poznacie w nim jedną z trzech grywalnych postaci, agenta Lieva. Jest on były członkiem Specnazu, obecnie należącym do amerykańskiego, odpowiedzialnego za bezpieczeństwo zespołu H.A.D.E.S. Jest to dobrze płatne, jednak pełne niebezpieczeństw zajęcie.

Daymare: 1998 – trailer

Daymare: 1998 będzie trzecioosobowym horrorem, z mocno zaakcentowanym aspektem survivalowym. Twórcy zapowiadają hardcorową mechanikę przetrwania oraz trudnych do zabicia wrogów. Strategiczne podejście do walki oraz rozwiązywanie zagadek, będzie kluczowe do osiągnięcia sukcesu. W grze wcielmy się w trójkę bohaterów – elitarnego żołnierza, pilota helikoptera oraz leśniczego. Odkrywają oni straszną tajemnicę pobliskiego ośrodka badawczego, który na skutek eksperymentów, przekształcił spokojne miasteczko w prawdziwą strefę śmierci.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów