Darmowy weekend z Rainbow Six: Siege i wielki finał Rainbow Six Siege Masters League

zdjecie edit e1516918046353

Ruszył Darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege, który potrwa do 9 czerwca na wszystkich platformach. Zainteresowani gracze mogą dołączyć zatem do społeczności Rainbow Six Siege liczącej ponad 45 milionów graczy. Szczegóły dotyczące darmowego weekendu można znaleźć na tej stronie.

Ponadto w dniach od 8 do 9 czerwca, fani Tom Clancy’s Rainbow Six Siege będą mogli obejrzeć 4 najlepsze zespoły z Polski, które wezmą udział w finałach Rainbow Six Siege Masters League – największych zawodach Rainbow Six organizowanych w Polsce. Drużyny Invicta-Gaming, Pact, Goskilla ML oraz GamerLegion zostały już wyłonione podczas trwających ponad miesiąc zmagań w fazie zasadniczej i w czasie finałów będą rywalizowały o pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych oraz tytuł Mistrza Polski.

Wszystkie 6 meczów fazy finałowej rozegranych w ciągu 2 dni w Studio Polsat Games będzie można zobaczyć na oficjalnym kanale Twitch.tv/rainbow6pl. Spotkania komentować i analizować będą: Marcin „Marciu” Prusinowski, Karol „Alban” Pakosz, Tomasz „Magvayer” Filipiuk i Maciej „Sebol” Majewski. Gospodarzem spotkań będzie dziennikarz esportowy i technologiczny – Agnieszka Borysiuk.