Darmowy weekend z Call of Duty: WWII na platformie Steam

Call of Duty: WWII
Call of Duty: WWII

Świetna wiadomość dla wszystkich graczy, którzy rozważają zakup najnowszej odsłony serii Call of Duty. Od dzisiaj do niedzieli wszyscy użytkownicy platformy Steam mogą wyruszyć na front i wypróbować Call of Duty: WWII zanim zdecydują się na zakup tego tytułu. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej, tylko łapcie za broń i ruszajcie do boju.

Warto także podkreślić, że cały postęp zdobyty podczas darmowego weekendu nie przepadnie. Po zakupie pełnej wersji gry wszystkie wasze osiągnięcia zostaną na swoim miejscu, a Wy będziecie mogli kontynuować zabawę, bez konieczności rozpoczynania przygody z grą od samego początku. Dzięki tej promocji gracze uzyskują dostęp zarówno do trybu wieloosobowego, jak i kampanii fabularnej. Ponadto wszyscy zainteresowani mogą także sprawdzić jak prezentuje się tryb Zombie.

Te kilka dni z grą na pewno pozwolą Wam na wyrobienie swojego zdania na temat Call of Duty: WWII. Wszyscy zainteresowani zakupem pełnej wersji gry mogą także liczyć na specjalny rabat, dzięki któremu będzie można nabyć najnowszą odsłonę serii Call of Duty taniej. Cena promocyjna obowiązywać będzie do poniedziałku.

Przypomnijmy, że Call of Duty: WWII zadebiutowało w listopadzie. Tytuł ten trafił na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Call of Duty: WWII – zwiastun