Darmowy trial Injustice 2 dostępny od jutra dla PlayStation 4 i Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gra Injustice 2 to najlepsza bijatyka tego roku. Z pewnością by zasłużyć na takie miano, sprawę ułatwił brak konkurencji, to jednak trzeba ekipie z NetherRealm Studios oddać, że sequel produkcji z 2013 roku, wyszedł jej bardzo dobrze. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji zagrać, to od jutra będzie miał ku temu świetną okazję. Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziało dzisiaj, że od 14 do 18 grudnia posiadacze konsol PlayStation 4 i Xbox One, będą mogli skorzystać z darmowej wersji demonstracyjnej.

Trial będzie zawierał sporą zawartość – trzy pierwsze rozdziały kampanii fabularnej, wszystkie tryby gry wieloosobowej z pełna lista podstawowych postaci z wyjątkiem Brainiaca. Dodatkowo, gracze otrzymają możliwość wypróbowania wybranych postaci dostępnych w dodatkach.

Injustice 2 – zwiastun wersji demo

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów