Darmowa strzelanka wojskowa Ironsight rozpocznie w lutym otwarte testy wersji beta

Ironsight
Ironsight

Rynek gier z roku na rok kwitnie coraz większą ilością tytułów Free-To-Play. Niedługo otrzymamy możliwość przyjrzeniu się kolejnemu z nich.

Akcja Ironsight rozgrywa się w dystopijnej wersji roku 2025, kiedy to dwie frakcje walczą o będące na wykończeniu surowce naturalne. Gra zawiera znane tryby gry, takie jak Search and Destroy i Team Deathmatch oraz klika mniej znanych rozwiązań takich jak Secure Point oraz Przejęcie Zasobów.

Twórcy oddadzą w ręce graczy ponad setkę broni z pełną możliwością modyfikacji oraz zestaw ofensywnych i taktycznych dronów i mechów. Mimo iż tytuł należy do grona Free-To-Play to istnieje możliwość spożytkowania w nim nieco prawdziwej gotówki. Pakiety zawierające określoną ilość wirtualnej waluty, broni czy paczek z innymi przydatnymi akcesoriami, kosztują od 20 do 100 dolarów. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie aeriagames.

Sama gra wygląda na bardzo dynamiczną sieciową strzelankę mocno inspirowaną ostatnimi futurystycznymi odsłonami Call Of Duty. Tytuł przeszedł już zamknięte testy pod koniec 2017 roku. 1 lutego produkcja rozpocznie testy Open Beta oddając w ręce graczy 4 mapy, nowy tryb gry oraz nową misję.

 


Źródło: http://www.pcgamer.com/free-to-play-military-shooter-ironsight-will-begin-open-beta-testing-in-february/