Darkwood jeszcze w tym miesiącu trafi na konsole

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Darkwood
Darkwood

Darkwood – polska gra z gatunku survival horror – zadebiutuje w maju na konsolach PlayStation 4, Xbox One, a także Nintendo Switch. Informacje przekazali wydawca oraz twórcy gry, czyli odpowiednio Crunching Koalas oraz studio Acid Wizard.

Należy podkreślić, że rodzima produkcja nie pojawi się na wszystkich platformach w tym samym momencie. Posiadacze konsoli firmy Sony będą mogli cieszyć się polską produkcją najszybciej, bo już 14 maja.

Użytkownicy korzystający z  Nintendo Switch otrzymają dostęp do gry dwa dni później, czyli 16 maja. Natomiast na Xbox One wspomniany tytuł trafi dopiero 17 maja.

Warto wspomnieć, że studio Acid Wizard już w marcu poinformowało, że ich produkcja pojawi się na Nintendo Switch. Nie wspominano jednak wówczas o premierze gry na pozostałych konsolach.

Darkwood zadebiutowało na rynku w sierpniu 2017 roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Darkwood – zwiastun konsolowej wersji gry

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów