Dark Souls Remastered w maju zadebiutuje na PC i konsolach

Kultowa gra RPG z 2011 roku powraca, by znów cieszyć graczy licznymi zgonami.

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Dark Souls Remastered
Dark Souls Remastered

Bandai Namco ujawniło, że pierwsza odsłona serii Dark Souls, doczeka się odświeżonej wersji. Premiera Dark Souls Remastered została zaplanowana na 25 maja i gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Za przygotowanie tytuły odpowiedzialne są dwie różne firmy. Polska studio QLOC  pracuje nad wersją na komputery osobiste oraz platformy Microsoftu i Sony.

Czego możemy się spodziewać po Dark Souls Remastered? Gra na Playtation 4 Pro i Xbox One powinna działać w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, a na pierwotnych wersjach tych platform w 60 klatkach i rozdzielczości 1080p. Z kolei posiadacze Switcha mogą się spodziewać płynności na poziomie 30 klatek na sekundę i rozdzielczości 1080p w trybie stacjonarnym i 720p w trybie przenośnym. Oczywiście oprócz rozdzielczości i płynności, deweloperzy poprawią także tekstury oraz zwiększą ilość detali. W skład remastera wejdzie także dodatek Artorias of the Abyss.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Można rozpocząć pobieranie wersji beta Fallout 76 - https://t.co/t8bZxMFZuX https://t.co/A1UY0aI6Vi
Battlefield V ozłocone! DICE oficjalnie zakończyło prace nad grą - https://t.co/eU6LvGXzJ3 https://t.co/J8fpl469W6

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch