Czyżby szykował się remaster CTR: Crash Team Racing?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ctr Crash Team Racing
Ctr Crash Team Racing

Crash zaliczy kolejny powrót? Po ogromnym sukcesie Crash Bandicoot N.Sane Trilogy, wydaje się, że Activision będzie chciało wycisnąć każdego możliwego dolara z popularnej marki.

Wczoraj zaczęły się pojawiać wątpliwe plotki, że podczas czwartkowego Game Awards może dojść do zapowiedzi odświeżonej wersji Crash Team Racing. Teraz jednak zapowiedź ta wydaje się o wiele bardziej prawdopodobna. Otóż Hollie Bennett, prezenterka PlayStation Access otrzymała tajemniczą przesyłkę w postaci włochatych kostek w kolorze Crasha, dokładnie takich, jakie można zawiesić na wstecznym lusterku samochodu. Oczywiście postanowiła się tym pochwalić na Twitterze.

Serwis Eurogamer postanowił się dowiedzieć nieco więcej na ten temat ewentualnej zapowiedzi od wydawcy, ale Activision odmówiło komentarza w tej sprawie.

Gra CTR: Crash Team Racing została pierwotnie stworzona przez Naughty Dog i wydana w 1999 roku wyłącznie na PlayStation 1.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-12-04-looks-like-theres-a-ctr-crash-team-racing-remaster

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów