Czego możemy się spodziewać w lutym po usłudze PlayStation Plus?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Trzeba przyznać, że Sony postarało się i prawie wymazało z pamięci graczy niesmak jaki pozostawał po jesiennych rozpiskach gier w usłudze PS Plus. Zarówno grudniowa jak i styczniowa oferta były niejako wymuszone na japońskim koncernie, po tym jak sfrustrowani listopadowym zestawem gier gracze zaczęli straszyć nieprzedłużaniem subskrypcji. Dlaczego wymuszona? Ponieważ część gier z tych miesięcy była ujawniona już na początku listopada. Był to celowy zabieg, mający na celu przekonać graczy, że warto uzbroić się w cierpliwość.

Mamy już połowę stycznia i zaczynam się zastanawiać, co teraz zrobi Sony. Wcześniej wystarczało rozpieścić trochę posiadaczy PlayStation 3, ale teraz gdy apetyty właścicieli PlayStation 4 zostały rozbudzone, trudno będzie zadowolić wszystkich.

Jeżeli w lutym otrzymamy same indyki, to wielu może dojść do przekonania, że abonament PS Plus warto przedłużać tylko w momencie gdy Sony pochwali się na kilka tygodni wcześniej rozpiską. W przeciwnym razie możemy spodziewać się gier, których na liście życzeń, żaden szanujący się gracz nie posiada.

Postawienie na uszczęśliwianie, tylko właścicieli konsoli ósmej generacji, może się dla Sony okazać niezbyt fortunne. Posiadacze konsoli PlayStation 3, nie są zobowiązani kupować plusa jeśli chcą pograć przez sieć. Dlatego jedynym celem przedłużania przez nich subskrypcji jest możliwość otrzymywania atrakcyjnych tytułów.

W okolicach 28 stycznia powinniśmy się dowiedzieć jakie gry w PS Plus zaoferuje Sony w lutym. Japończycy są nieprzewidywalni, dlatego może to być zarówno Killzone: Shadow Fall na PS4 (był już PS Plus w Japonii) lub mało znaczący indyk. A może wy macie jakieś propozycje lub przeczucia? Napiszcie.

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Wątki w komentarzach
4 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
7 Comment authors
Lama HamaGlocKsŁukasz Awaria WilczyńskiczcxczcHans Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
James7
Gość
James7

Na ps3 black flag i będzie super :)

Hans
Gość
Hans

Z tego co słyszałem to GtaV na ps4

czcxczc
Gość
czcxczc

buahhahahahah

Łukasz Awaria Wilczyński
Gość
Łukasz Awaria Wilczyński

ta pewnie dostaniemy :D tak jak teraz lipnego Infamousa first light który jest porażką :D

GlocKs
Gość
GlocKs

ty to pewnie w fife grasz. która jest porażką i nie powinna być produkowana od 2002 roku

Lama Hama
Gość
Lama Hama

A Ty pewnie jesteś gruby, grasz w lola i zawsze mialeś zwolnienie z w-f. Wolisz grac w gry niż uprawiać sport a kumple nigdy nie zaprosili cię na imprezę więc fify nie lubisz, nie graleś w nią i nie potrafisz grać. Właśnie ocenilem Ciebie tak jak Ty fife :) nie znam Cie i te rzeczy moga nie byc prawda i jesli tak jest to teraz juz wiesz zeby nie oceniac rzeczy ktorych sie nie zna bo robi się to najczęściej błędnie.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów