Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Czarna obudowa do PlayStation 5- Dbrand przygotowuje czarne panele do zmiany koloru konsoli

Czarne Playstation 5
Czarne Playstation 5

Konsola PlayStation 5 jest dostępna na razie tylko w białym kolorze. Jak donosi portal soyacincau.com kanadyjska firma Dbrand postanowiła to zmienić i zapowiedziała dodanie do swojej oferty nowego produktu. Czarna obudowa do PS5 pozwoli zmienić wygląd konsoli na bardziej klasyczny.

  • Kanadyjska firma Dbrand wypuści na rynek czarne ramki do PlayStastion 5. Ramki pozwolą w łatwy sposób zmienić wygląd konsoli.
  • Produkt ma być dostępny dla dwóch wersji PS5 (z napędem i bez napędu). Cena na razie nie jest znana.
  • Dbrand produkuje wiele akcesoriów do zmiany wyglądu produktów takich jak np. telefony, konsole, laptopy, etc.
  • Dbrand nie boi się pozwu ze strony Sony.
  • Sprawdź inne wiadomości o PlayStation 5.

Czarna obudowa do PS5 – wystarczy zmienić ramki

PlayStation 5 obecnie jest dostępne wyłącznie w białym kolorze. Nie każdemu to odpowiada i wiele osób wolałoby mieć sprzęt w ciemniejszych barwach. Problem ten rozwiąże nowy produkt kanadyjskiej firmy Dbrand. Producent różnych akcesoriów zmieniających wygląd laptopów, telefon i konsol, zapowiedział nowy produkt – matowe czarne ramki do PlayStation 5.

Nowy produkt będzie dostępny dla dwóch wersji PS5 – z napędem i bez napędu. Czarna obudowa do konsoli według zapewnień Dbrand jest już produkowana, a jej sprzedaż wystartuje w 2021 roku. Niestety na razie nie podano ceny ramek zmieniających wygląd PS5.

Dbrand będzie również oferować w późniejszym terminie inne zestawy stylizacyjne do konsoli i kontrolera.

Jeszcze zanim PS5 trafiło do sprzedaży detalicznej, Dbrand przyjmował zamówienia wstępne na podobny artykuł. Wcześniejsze zamówienia zostały jednak anulowane z powodu wyglądu konsoli (znaleziono białe odkryte detale). W przypadku nowego produktu problem ten został rozwiązany, po zmianie ramek będziemy mieli całkowicie czarną konsolę PS5.

Czarne PlayStation 5 – czy Sony pozwie producenta ramek?

Co na to Sony? Wcześniej inna brytyjska firma VGC, próbowała sprzedawać niestandardowe panele do PS5 przez Internet, ale Sony pozwała ich za naruszenie znaku towarowego.

Brak PlayStation 5 w sklepie – bójka, ranny policjant i aresztowania.

Dbrand na swoim produkcie nie używa logotypu PlayStation, a sama firma czuje się dość pewnie. Na Twitterze zapytani o to czy nie martwią się problemami prawnymi, firma odpowiedziała krótko – „Niech spróbują”.

Czy czarne ramki do PS5 wejdą do sprzedaży na pewno dowiemy się wkrótce. Wedlug zapewnień producenta pojawią się w 2021 roku.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

TOP LISTA

W środowisku graczy przyjęło się przekonanie, że gry, które są adaptacjami innych mediów, zwłaszcza tych filmowych, zwykle zawodzą. Dosłownie na palcach jednej ręki można...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

RECENZJE GIER

WAŻNE: Lust from Beyond zawiera liczne sceny gwałtu oraz nawiązania do nich, więc jeżeli jest to dla was trudny temat, stanowczo odradzam sięganie po...

RECENZJE GIER

Produkcje studia Impressions Games to złota era gier o budowaniu miast. Owszem, nowe city-buildery, jak ostatnie Anno, czy Cities: Skylines to często fantastyczne tytuły,...

Advertisement