Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS5

Brak PlayStation 5 w sklepie – bójka, ranny policjant i aresztowania

playstation 5

Brak PlayStation 5 w sklepach to dla wielu graczy olbrzymi problem. W amerykańskim sklepie Walmart informacja o małej dostępności PS5 wywołała agresję wśród oczekujących na zakup.

Jak donosi NBC Miami nieprzyjemny incydent miał miejsce w punkcie sprzedaży Walmart w miejscowości Doral na Florydzie.

Wszystko zaczęło się od tego, że pracownicy sklepu poinformowali klientów, którzy spędzili ponad osiem godzin w kolejce po PlayStation 5, że nie będą mieli dla nich wystarczająco dużo konsol.

Gdzie kupić PS5? – najczęściej wpisywanym hasłem w Google.

Juan Ramirez, który oczekiwał w kolejce, zareagował agresją skierowaną do pracowników Walmartu. Było tak nieprzyjemnie, że została wezwana na miejsce policja.

Brak PlayStation 5 bardzo frustruje niektórych graczy

Tymczasem Ramirez zdążył sprowokować również innych oczekujących do agresywnego zachowania w stosunku do pracowników sklepu.

Funkcjonariuszka policji Cristina Pacheco, która przybyła na miejsce, musiała wyprowadzić awanturnika ze sklepu. Było to trudne, ponieważ jego siostra próbowała przeszkodzić. W czasie awantury zasłaniała się swoim… 4-miesięcznym dzieckiem. W bójce brał również udział jej ojciec.

W czasie szarpaniny, trzymająca dziecko Valeria Aguilar, uderzyła funkcjonariuszkę zaciśniętą pięścią, powodując jej upadek. Kobieta twierdzi, że policjantka sama nagle się przewróciła i nie przyznaje się do winy.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Wszyscy uczestnicy trafili do aresztu, a jednemu z nich grozi nawet deportacja.

Pełną relację z awantury możecie zobaczyć tutaj.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Znawca

    19 grudnia 2020 at 17:02

    Ja bym się tam chętnie poddał tej Policjantce.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

Advertisement