Cyberpunk 2077 z nowymi informacjami – lokacje i towarzysze

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

CD Projket RED podzieliło się z zainteresowanymi kolejnymi informacji na temat gry Cyberpunk 2077. Dzięki jednemu z przedstawicieli studia dowiedzieliśmy się więcej o lokacjach, a także towarzyszach.

Paweł Sasko, czyli główny projektant zadań w najnowszym dziele twórców serii Wiedźmin, ujawnił, że w zbliżającej się produkcji polskiego dewelopera pojawią się lokacje osadzone w dolnej części Night City.

Jak wynika ze słów przedstawiciela CD Projekt RED, podczas rozgrywki odwiedzimy rozległe tereny, położone pod miastem. Ponadto niektóre z nich mają być zalane wodą.

Podczas przeczesywania tych ostatnich niezbędna będzie umiejętność pływania, którą posiadać będzie główny bohater lub bohaterka.

Sasko wspomniał także o towarzyszach naszego protagonisty. Okazuje się, że będziemy mogli z nich skorzystać jedynie w określonych momentach gry. Zabraknie również opcji wydawania poleceń.

W owej kwestii wyjątkiem jest jednak robot Flathead. Posiadacze postaci o klasie Techie będą mogli nakazać maszynie ogłuszenie oponenta, rozmontowanie danego przedmiotu czy zhakowanie urządzenia.

Ponadto przedstawiciel CD Projekt RED potwierdził, że podczas rozgrywki natkniemy się na przeciwników o różnych zdolnościach, w zależności od posiadanych przez nich wszczepów.

Warto także wspomnieć, że kilka dni temu Richard Borzymowski, producent gry, poinformował, że Night City może być mniejsze od terenów, które przemierzyliśmy w Wiedźminie 3.

Przypomnijmy również, że już w najbliższy piątek, czyli 30 sierpnia, CD Projekt RED kolejny materiał wideo, zawierający fragmenty rozgrywki.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 września 2020 roku. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów