Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Cyberpunk 2077 z nowymi informacjami – lokacje i towarzysze

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

CD Projket RED podzieliło się z zainteresowanymi kolejnymi informacji na temat gry Cyberpunk 2077. Dzięki jednemu z przedstawicieli studia dowiedzieliśmy się więcej o lokacjach, a także towarzyszach.

Paweł Sasko, czyli główny projektant zadań w najnowszym dziele twórców serii Wiedźmin, ujawnił, że w zbliżającej się produkcji polskiego dewelopera pojawią się lokacje osadzone w dolnej części Night City.

Jak wynika ze słów przedstawiciela CD Projekt RED, podczas rozgrywki odwiedzimy rozległe tereny, położone pod miastem. Ponadto niektóre z nich mają być zalane wodą.

Podczas przeczesywania tych ostatnich niezbędna będzie umiejętność pływania, którą posiadać będzie główny bohater lub bohaterka.

Sasko wspomniał także o towarzyszach naszego protagonisty. Okazuje się, że będziemy mogli z nich skorzystać jedynie w określonych momentach gry. Zabraknie również opcji wydawania poleceń.

W owej kwestii wyjątkiem jest jednak robot Flathead. Posiadacze postaci o klasie Techie będą mogli nakazać maszynie ogłuszenie oponenta, rozmontowanie danego przedmiotu czy zhakowanie urządzenia.

Ponadto przedstawiciel CD Projekt RED potwierdził, że podczas rozgrywki natkniemy się na przeciwników o różnych zdolnościach, w zależności od posiadanych przez nich wszczepów.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Warto także wspomnieć, że kilka dni temu Richard Borzymowski, producent gry, poinformował, że Night City może być mniejsze od terenów, które przemierzyliśmy w Wiedźminie 3.

Przypomnijmy również, że już w najbliższy piątek, czyli 30 sierpnia, CD Projekt RED kolejny materiał wideo, zawierający fragmenty rozgrywki.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 września 2020 roku. Tytuł zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Idąc za ciosem, wraz z Kasjanem i Robertem postanowiliśmy wziąć pod lupę kolejną znaną i powszechnie lubianą serię – Call of Duty. Marce tej...

PUBLICYSTYKA

Witajcie! Zapraszamy Was do naszego nowego cyklu, w którym podsumowujemy najbardziej znane serie gier w formie rankingu – od najgorszej do najlepszej części. W...

RECENZJE GIER

Rekurencja. Za tym raczej niezbyt spotykanym na co dzień pojęciem kryje się coś, co wszyscy znamy. Jak podaje Wikipedia: odwoływanie się np. funkcji lub...

PUBLICYSTYKA

Popularność różnego rodzaju kart i kuponów promocyjnych znalazła swoje odzwierciedlenie także w świecie graczy. PSN Card to propozycja dla tych, którzy chcą na szeroką...

Advertisement