Cyberpunk 2077 – widok z perspektywy pierwszej osoby również w scenach przerywnikowych

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Wszystkie sceny przerywnikowe w Cyberpunk 2077 obejrzymy z perspektywy pierwszej osoby – wynika z prywatnej rozmowy użytkownika serwisu Facebook z twórcami gry.

W odpowiedzi na pytanie zadane przez jednego z fanów, przedstawiciele CD Projekt RED poinformowali, że immersja w ich  produkcji jest kluczowa. Stąd decyzja o przedstawianiu wszystkich wydarzeń z oczu bohatera.

Ciekawość użytkownika nie została jednak zaspokojona. Postanowił dopytać czy również intymne sceny seksu obserwować będziemy z perspektywy pierwszej osoby. Na owe pytanie twórcy odpowiedzieli twierdząco.

Warto wspomnieć, że w zeszłym tygodniu polski deweloper opublikował nowy, trwający 15 minut materiał wideo, zawierający fragmenty rozgrywki.

Ponadto kilka dni temu, jeden z przedstawicieli CD Projekt RED ujawnił, że w Night City zwiedzimy wiele podziemnych lokacji, a niektóre z nich będą znajdować się pod wodą.

Cyberpunk 2077 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 16 kwietnia 2020 roku.

Cyberpunk 2077 – nowy, 15-minutowy fragment rozgrywki

Źródło: https://wccftech.com/cyberpunk-2077-cutscenes-firstperson/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów