Cyberpunk 2077 – te implanty pozwolą Ci latać po Night City

Cyberpunk 2077 e1606863307193

Jak się okazuje można „latać” po Night City. Tym razem nie jest to żaden błąd gry Cyberpunk 2077, a jedynie odpowiednio dobrana kombinacja implantów.

  • Cyberpunk 2077 ma wiele błędów i glithów, o czym już wiele razy pisaliśmy.
  • Tym razem efekt latania to nie błąd produkcji, a jedynie dobre zestawienie implantów.
  • Wysoki skok w Cyberpunk 2077 i implant spowalniający czas zapewni nowy sposób poruszania.
  • Sposób na latanie zaprezentował w serwisie Reddit użytkownik Heimgang.
  • Sprawdź inne aktualne informacje o Cyberpunk 2077.
  • Recenzja Cyberpunk 2077.

Jak latać w Cyberpunk 2077?

Od premiery Cyberpunk 2077, właściwie nie ma dnia bez nowych memów czy nagrań związanych z licznymi błędami. Gra jest bardzo dobra, ale niestety nie została dopracowana, przez co już dwie amerykańskie kancelarie pozwały już CD Projekt Red.

Tym razem jak pokazał użytkownik Reddita – Heimgang, efekt latania można osiągnąć za pomocą odpowiednio dobranych implantów, a nie błędu związanego z działaniem gry. Całą instrukcję jak dobrać cyberwszczepy możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Wysoki skok w Cyberpunk 2077 i spowolnienie czasu

Co należy zrobić, by zacząć samodzielnie latać w Cyberpunk 2077?

  1. Udaj się do ripperdoca na ulicy Jig-Jig Street – Finn Gerstatt.
  2. Kup u niego cyberwszep wzmocnione kostki – „fortfield ankles”. To pozwoli V na wykonywanie dużych skoków. Koszt to 45000 €$. Jeśli wcześniej w misji fabularnej zaatakowaliście tego ripperdoca, prawdopodobnie nie sprzeda wam nic.
  3. Natomiast u ripperdoca Viktor Vector trzeba kupić implant Kerenzikov. Jest to znacznie tańszy komponent, bo kosztuje jedynie 5000 €$. Implant spowalnia czas o 50% na 1,5 s podczas blokowania, celowania, ataku, podczas wślizgu lub uniku.

Połączenie tych dwóch implantów pozwoli na latanie po Night City. Nie jest to wprawdzie typowe latanie, a bardziej przypomina unoszenie. Dzięki niemu można poruszać się po mieście w zupełnie nowym sposób. Do wielu miejsc po prostu dotrze się znacznie szybciej. Warto pamiętać, że jeśli uniesiemy się zbyt wysoko, w czasie upadku na pewno zginiemy.

Ripperdoc Fingersmd
Ripperdoc Finn Gerstatt działa w dzielnicy Westbrook District. U niego można zakupić cyberwszep, który dodaje wysoki skok w Cyberpunk 2077.


Źródło: https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/kj32r9/how_to_fly_in_cyberpunk_2077_so_many_people_asked/