Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XSX

Cyberpunk 2077 – te implanty pozwolą Ci latać po Night City

Cyberpunk 2077 e1606863307193

Jak się okazuje można „latać” po Night City. Tym razem nie jest to żaden błąd gry Cyberpunk 2077, a jedynie odpowiednio dobrana kombinacja implantów.

  • Cyberpunk 2077 ma wiele błędów i glithów, o czym już wiele razy pisaliśmy.
  • Tym razem efekt latania to nie błąd produkcji, a jedynie dobre zestawienie implantów.
  • Wysoki skok w Cyberpunk 2077 i implant spowalniający czas zapewni nowy sposób poruszania.
  • Sposób na latanie zaprezentował w serwisie Reddit użytkownik Heimgang.
  • Sprawdź inne aktualne informacje o Cyberpunk 2077.
  • Recenzja Cyberpunk 2077.

Jak latać w Cyberpunk 2077?

Od premiery Cyberpunk 2077, właściwie nie ma dnia bez nowych memów czy nagrań związanych z licznymi błędami. Gra jest bardzo dobra, ale niestety nie została dopracowana, przez co już dwie amerykańskie kancelarie pozwały już CD Projekt Red.

Tym razem jak pokazał użytkownik Reddita – Heimgang, efekt latania można osiągnąć za pomocą odpowiednio dobranych implantów, a nie błędu związanego z działaniem gry. Całą instrukcję jak dobrać cyberwszczepy możecie zobaczyć na poniższym filmie:

Wysoki skok w Cyberpunk 2077 i spowolnienie czasu

Co należy zrobić, by zacząć samodzielnie latać w Cyberpunk 2077?

  1. Udaj się do ripperdoca na ulicy Jig-Jig Street – Finn Gerstatt.
  2. Kup u niego cyberwszep wzmocnione kostki – „fortfield ankles”. To pozwoli V na wykonywanie dużych skoków. Koszt to 45000 €$. Jeśli wcześniej w misji fabularnej zaatakowaliście tego ripperdoca, prawdopodobnie nie sprzeda wam nic.
  3. Natomiast u ripperdoca Viktor Vector trzeba kupić implant Kerenzikov. Jest to znacznie tańszy komponent, bo kosztuje jedynie 5000 €$. Implant spowalnia czas o 50% na 1,5 s podczas blokowania, celowania, ataku, podczas wślizgu lub uniku.

Połączenie tych dwóch implantów pozwoli na latanie po Night City. Nie jest to wprawdzie typowe latanie, a bardziej przypomina unoszenie. Dzięki niemu można poruszać się po mieście w zupełnie nowym sposób. Do wielu miejsc po prostu dotrze się znacznie szybciej. Warto pamiętać, że jeśli uniesiemy się zbyt wysoko, w czasie upadku na pewno zginiemy.

Ripperdoc Fingersmd
Ripperdoc Finn Gerstatt działa w dzielnicy Westbrook District. U niego można zakupić cyberwszep, który dodaje wysoki skok w Cyberpunk 2077.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

Advertisement