Crash Team Racing Nitro-Fueled z możliwością modyfikacji pojazdów i bohaterów

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Crash Team Racing Nitro Fueled
Crash Team Racing Nitro Fueled

W sieci pojawił się nowy zwiastun Crash Team Racing Nitro-Fueled, na którym zaprezentowano funkcję zamieniania i dopasowywania elementów nadwozia, kół, farb czy malowań. Możliwość modyfikacji pojazdów będzie czymś zupełnie nowym dla miłośników pierwowzoru z lat 90.

To jednak nie wszystko. Crash Team Racing Nitro-Fueled umożliwi także odpicowanie kierowców. Studio Beenox doda do remastera skórki N. sane, dzięki czemu gracze będą mogli obdarzyć swoje postaci niezbędnym swagiem i prestiżem. Nowością będą także zupełnie nowe animacje.

Gracze otrzymają możliwość zdobywania gokartów grając w trybie Przygody i zbierając Wumpa Coins, otrzymując możliwość wyniesienia swoich pojazdów na nowy poziom w strefie Pit Stop. Co więcej, system rankingowy powraca i będzie obejmować klasy dla początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Niezależnie od tego, czy ktoś dopiero zaczyna zabawę w wyścigi, czy jest zawodowcem – każdy będzie mógł sprawdzić swoje możliwości.

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje 21 czerwca na konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów