Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie dostępny w zestawie z PlayStation 4

Crash Team Racing Nitro Fueled
Crash Team Racing Nitro Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje przed końcem przyszłego miesiąca, a europejski oddział PlayStation przygotuje zestawy z konsolami PlayStation 4.

Będą dostępne trzy zestawy, pierwszy to konsola z 500GB dyskiem twardym, kopią gry i kontrolerem Sony. Dwa kolejne zestawy będą zawierały konsolę o pojemności dysku 1TB, a różnić się od siebie będą ilością padów – jeden lub dwa Dualshock 4.

Za nadchodzący tytuł jest odpowiedzialne studio Beenox, a gra pojawi się również na Xboksie One i Nintendo Switch. To całkowite odnowienie klasyka z PSOne, ale znajdziemy w nim dodatkową zawartość wchodzącą w skład pierwowzoru i Crash Nitro Kart. Pojawi się również możliwość modyfikacji gokartu i postaci, czego w pierwotnych odsłonach serii nie było .

Gra zaoferuje 25 zawodników, choć na start dostaniemy do dyspozycji jedynie 8. Resztę będziemy musieli odblokować dzięki kończeniu wyzwań w kampanii lub za specjalne żetony, które zdobędziemy podczas rozgrywki.

Pomimo wydania produkcji na wielu platformach, tylko wersja na PlayStation 4 będzie zawierać dodatkową zawartość. Dzięki niej dostaniemy klasyczne skórki postaci takich jak Crash, Coco czy Cortex i wiele innych.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

Advertisement