Crash Team Racing Nitro-Fueled będzie dostępny w zestawie z PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Crash Team Racing Nitro Fueled
Crash Team Racing Nitro Fueled

Crash Team Racing Nitro-Fueled zadebiutuje przed końcem przyszłego miesiąca, a europejski oddział PlayStation przygotuje zestawy z konsolami PlayStation 4.

Będą dostępne trzy zestawy, pierwszy to konsola z 500GB dyskiem twardym, kopią gry i kontrolerem Sony. Dwa kolejne zestawy będą zawierały konsolę o pojemności dysku 1TB, a różnić się od siebie będą ilością padów – jeden lub dwa Dualshock 4.

Za nadchodzący tytuł jest odpowiedzialne studio Beenox, a gra pojawi się również na Xboksie One i Nintendo Switch. To całkowite odnowienie klasyka z PSOne, ale znajdziemy w nim dodatkową zawartość wchodzącą w skład pierwowzoru i Crash Nitro Kart. Pojawi się również możliwość modyfikacji gokartu i postaci, czego w pierwotnych odsłonach serii nie było .

Gra zaoferuje 25 zawodników, choć na start dostaniemy do dyspozycji jedynie 8. Resztę będziemy musieli odblokować dzięki kończeniu wyzwań w kampanii lub za specjalne żetony, które zdobędziemy podczas rozgrywki.

Pomimo wydania produkcji na wielu platformach, tylko wersja na PlayStation 4 będzie zawierać dodatkową zawartość. Dzięki niej dostaniemy klasyczne skórki postaci takich jak Crash, Coco czy Cortex i wiele innych.

Źródło: https://www.psu.com/news/crash-team-racing-nitro-fueled-ps4-bundles/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów