Crash Bandicoot 4: It’s About Time w akcji na nowym materiale z rozgrywki

Crash

Na kanale IGN pojawił się nowy gameplay z zapowiedzianego w zeszłym tygodniu Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Na materiale poza ujawnionymi nowościami, takimi jak m.in. zabawa grawitacją, możemy również zobaczyć zupełnie nowy etap z pirackim motywem. Czwarta odsłona serii zadebiutuje na konsoli PlayStation 4 i Xbox One już 2 października.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time nie jest remake’em, ale pierwszą od dziesięciu lat częścią opracowaną od podstaw. Toys for Bob przedstawiło fanom Crasha świeży styl artystyczny, który zachowuje ducha franczyzy, a jednocześnie tchnie w serię nową jakość.

Cofając czas aż do końcówki Crash Bandicoot: Warped, nowa gra rozpoczyna się w momencie, gdy Neo Cortex, Dr.N.Trophy i Uka Uka stali się rozbitkami na dalekiej planecie. Po dziesięcioleciach bezowocnych prób, trio wreszcie ucieka, rozdzierając dziurę rozmiaru Złego Naukowca w materii czasoprzestrzeni. Teraz wszystkim, co stoi pomiędzy nimi, a całkowitym opanowaniem multiwersum, są dwa puchate torbacze z Wyspy N. Sanity.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time – Najnowszy gameplay: