Code Vein z nowym materiałem z Dengeki Game Festival 2018

| @Thrashaholic_PL | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas Dengeki Game Festival 2018 odbywającego się w Akihabarze w Tokio Bandai Namco zaprezentowało nowy materiał z rozgrywki Code Vein. Demo zatytułowane Second Blood przedstawia jeden z dungeonów dostępnych w grze oraz walkę z bossem nazwanym Queen’s Knight. W trakcie ostatniego starcia deweloper odpowiedzialny za grę przed pokonaniem rywala ginie dwa razy, więc możemy być pewni, że pełna wersja gry będzie w stanie nieźle wymęczyć zwykłych graczy.

Code Vein przygotowywane jest przez studio odpowiedzialne za serię God Eater i skupi się na bohaterach należących do ukrytej społeczności Rein, walczącej o przetrwanie, którzy po otrzymaniu ‘daru mocy’ zostali pozbawieni swoich wspomnień i stali się żądni krwi.

Code Vein zadebiutuje w tym roku na PS4, XONE i PC.

Code Vein – Materiał z dema Second Blood:

Źródło: https://www.dualshockers.com/code-vein-ps4-gameplay-dungeon-boss/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Manga Tokyo Ghoul:re dobiega końca. Drugi sezon anime jeszcze w tym roku - https://t.co/z3Qow48oZG https://t.co/I4WaJNMXqL
Jurassic World Evolution - recenzja - https://t.co/O4Xz7deLNN https://t.co/uip9PSNAQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch