Co przyniesie marcowa rozpiska gier w usłudze PlayStation Plus? (Konkurs!!!)

ps plus konkurs

W lutym Sony postanowiło trochę rozpieścić posiadaczy PlayStation 3 i dla subskrybentów usługi PlayStation Plus podarowało dwie duże produkcje. Co prawda Thief i Yakuza 4 nie są tytułami ze szczytów listy życzeń, ale nie ma co narzekać. Posiadacze konsoli PlayStation 4 otrzymali dwa mniejsze tytuły i choć interesujące, to niedosyt jednak pozostaje. 

Po debiucie konsoli PlayStation 4 zapowiadano, że na produkcje AAA w usłudze PS Plus będziemy musieli poczekać do jesieni 2014 roku. Tymczasem rok 2015 rozkręcił się na dobre, a subskrybenci do tej pory na PS4 otrzymali jeden samodzielny dodatek do dużej produkcji i niezbyt udaną bijatykę – Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition. 

Po 15 miesiącach od premiery PS4 uzbierała się już spora biblioteka gier, z której można by zestawić listę tytułów, o których można realnie myśleć w kontekście plusowej rozpiski. Przedstawiamy listę gier, które według serwisu Gamerweb, możemy otrzymać w najbliższych miesiącach w usłudze PlayStation Plus na konsole PS4:

 • Killzone: Shadow Fall
 • Assassin’s Creed IV: Black Flag
 • Knack
 • inFamous: Second Son
 • PES 2015
 • Tomb Raider: Definitive Edition
 • Call of Duty: Ghosts

Napiszcie jakie są wasze typy na marcową rozpiskę plusa. Jeśli podacie w komentarzu nie więcej niż dwie propozycje (tylko PS4) i choć jeden z nich się sprawdzi, to weźmiecie udział w konkursie, w którym do wygranie będzie gra Ironclad Tactics w edycji na konsole PS4. Powodzenia!!!

Regulamin konkursu

 1. Giveaway trwa do 25.02.2015 r. (wyniki zostaną ogłoszone 02.03.2015 r.)
 2. Zwycięzca otrzyma klucz do PlayStation Store uprawniający do pobrania gry Ironclad Tactics (PS4).
 3. Aby wziąć udział w konkursie należy podać dwie propozycje gier na marcową rozpiskę PS Plus (tylko konsola PS4) i trafić chociaż jedną z nich.
 4. Przy wpisywaniu komentarza należy posłużyć się aktualnym adresem e-mail, gdyż na niego będzie wysyłana nagroda.
 5. Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie w celach informacyjnych swojego imienia oraz adresu e-mail.
 6. Zwycięzca przed wysłaniem nagrody zostanie zweryfikowany pod względem spełnienia warunków konkursu.